Kościół w opałach kryzysu w sieci

Autor: Monika Przybysz

W życiu człowieka pewne są 3 rzeczy: śmierć, podatki i… kryzysy. Jednak, o ile na pierwszą rzeczywistość nie ma rady, na drugiej wielu poległo, o tyle trzecia przestrzeń jest możliwa do zarządzania nią i do przemiany w sukces. Każdy kryzys może stać się bowiem szansą na zmianę, wzmocnienie, poprawę, oczyszczenie, a nawet zwycięstwo – pod warunkiem profesjonalnego podejścia do problemu. Największym wrogiem sukcesu w tej sytuacji jest chaos. Nie ułatwią jednak również sukcesu zachowania unikające odpowiedzialności, ukrywające fakty, manipulujące informacjami, zbyt szybkie i nieprzemyślane, sięgające po fałsz, obłudę i wyrachowane.

Autor: Monika Przybysz

specjalista public relations, medioznawca, analityk social mediów kreowanie wizerunku, public relations, zarządzanie kryz ysowe