Zarządzanie parafią w czasie pandemii koronawirusa - Wielki Tydzień

Dodano: 8 kwietnia 2020

Pragnąc wyjść naprzeciw potrzebom sytuacji przesyłamy e-booka, w którym staraliśmy się zamieścić zalecenia, wskazania, komunikaty, dekrety ukazujące się w ostatnim czasie panującej w naszym kraju i na świecie pandemii. W związku z brakiem możliwości uczestniczenia przez wiernych w mszach świętych, nabożeństwach a przede wszystkim zbliżających się szybko najważniejszych świąt roku liturgicznego, w czasie których wspominamy śmierć i zmartwychwstanie Pana Jezusa, rodzi się wiele pytań, wątpliwości i dylematów, na które księża muszą odpowiadać swoim parafianom. Wyrażamy nadzieję, że zebranie tych dokumentów ułatwi pracę, oszczędzając czas potrzebny na ich wyszukiwanie. Życzymy wiele zdrowia, sił i wytrwałości.

E-book do pobrania w zakładce E-BOOKI

Kwiecień 2020 - Nr 03
ADU03_okładka